Одне з прекрасних свят осені – День учителя

Одне з прекрасних свят осені – День учителя.  Цього року вітання приймали освітяни у приміщенні Смирновського будинку культури. Теплі, щирі слова подяки лунали зі сцени  концертної  зали.

15:09 09.10.2019

1 жовтня відбувся захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів України

Якщо молодість життя можна порівняти з весною, то пора осені це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі  збирати свої врожаї. Зерна, що зростали за життя дають віддачу, приходить справжня мудрість життя,  людина ділиться накопиченим роками досвідом і потребує від близьких та оточуючих поваги і уваги.

11:35 03.10.2019

З 01.10.2019 р. змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у державний та місцевий бюджети/

З 01.10.2019 р. змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у державний та місцевий бюджети, сплати ЄСВ у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

16:41 01.10.2019

Мітинг, присвячений 76-й річниці визволення Смирновського краю від фашистських загарбників.

Мітинг-реквієм пройшов біля пам’ятника генерал-лейтенанту А.К.Смирнову. На площі зібралися люди різних поколінь, щоб віддати данину поваги і пошани воїнам, які не дожили до мирних днів, поклали своє життя, захищаючи рідну землю. Присутніх зі святом привітав сільський голова Олександр Ярославович Романюк та голова ветеранської організації Німченко Петро Якович. Вони побажали мирного неба, святкового настрою,  нових перемог. Всіх, хто не повернувся з кривавих боїв, вшанували хвилиною мовчання.

16:37 17.09.2019

З днем фізичної культури!

З днем фізичної культури! Рух — це здоров’я, рух — життя. Хай настрій буде не похмурим, Ентузіазму без кінця.

12:10 17.09.2019