Вчимося жити разом

25 - 27 жовтня 2016 року, у м.Бердянськ на базі ДНЗ № 37 "Пізнайко" проходив тренінг для вихователів дошкільних навчальних закладів в рамках пректу "Вчимося жити разом", на якому була присутня вихователь нашого закладу Швайковська Ніна Миколаївна.

Метою тренінгу є: підготовка вихователів дошкільних навчальних закладів за програмою «Вчимося жити разом».

Завдання тренінгу:

1. Ознайомити учасників із завданнями, очікуваними результатами, та планом впровадження проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних навчальних закладах.

2. Презентувати парціальну програму «Вчимося жити» з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії 'дітей від 4 до 6-7 років на засадах розвитку життєвих навичок.

3. Надати всім учасникам можливість відпрацювати і заняття для вихованців за парціальною програмою «Вчимося жити разом».

4. Ознайомити учасників з вимогами до процесу і результатів впровадження курсу у дошкільних навчальних закладах.

По завершенню тренінгу, Ніна Миколаївна отримала сертифікат та флеш-картку з необхідними для проведення занять мультимедійними матеріалами.

Ресурсні портали проекту "Вчимося жити разом":

Портал превентивної освіти

Дитячий Фонд "Здоро`я через освіту"

Слова допомагають

Впровадження проекту в  ДНЗ "КОЛОСОК"

Заняття 1   « Разом об’єднатися – веселіше гратися» «Дерево добра»

«Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні» «Міст миру»  «Кожна дитина - як у намисті перлина»