Дата: від до Скинути

Відсьогодні 29 серпня відзначається День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Схиляємо голови перед кожним українським Воїном, який віддав життя, самовіддано обороняючи нашу землю! Ми мусимо щоденно пам`ятати про них і їхні подвиги. Своїм внеском вони дозволили Україні залишатися вільною. Низько вклоняємося перед кожною родиною, яка втратила сина чи доньку,матір чи батька,брата чи сестру. Вічна шана Героям!

16:11 29.08.2019

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії 29.08.2019

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії 29.08.2019 з 9 до 16 год. с. Олексіївка: школа, клуб, дитсадок. с. Смирнове: Торгова, Пушкіна, Молодіжна, Салтана, Кринична, Горького, Смирнова (частина до підстанції), Абрашина (частково).

16:19 27.08.2019

Питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ на постійному контролі у Пологівському управлінні

Днями відбулося засідання «круглого столу» за участю начальника Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлани Бруй, начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України в Запорізькій області Олександра Клименка та представників Пологівського відділу державної виконавчої служби з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними та юридичними особами-підприємцями.

10:55 27.08.2019

23 серпня – День Державного Прапора України

23 серпня – день державного прапора України:  Наш прапор – це найдорожчий символ свободи і волі, віри та сили українського народу, за який і сьогодні найкращі сини України ведуть боротьбу із ворогом у зоні АТО за свободу та незалежність нашої країни!   Сьогодні Державний прапор постійно майорить на будинках Президії Верховної Ради України, резиденції Президента України, його представників в областях і районах, Кабінету міністрів України, у святкові дні – на будинках міністерств та відомств, інших державних та громадських організацій. Він здіймається над усіма посольствами нашої держави, в багатьох країнах світу, під ним ходять у моря-океани українські пароплави... Стало традицією у Більмацькому районі підіймати Прапор на найвищу точку-телевежу у смт. Комиш-Зоря. Цей рік делегація від Смирновської ОТГ на чолі з головою сільською ради була представлена людьми різних поколінь. Приємно те, що складалася вона в своїй більшості із дітей.   Нехай сьогоднішнє свято послужить зціленню і відродженню наших душ.

16:29 22.08.2019

Податкова інформує.

Надходження земельного податку від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 60 відсотків

08:46 15.08.2019