КУ центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»
Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро.

З повагою, директор Центру

Мануйлова Альона Олександрівна

Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Смирновської сільської ради від 09 листопада 2016 року, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», створено комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області».

Місце знаходження: 71040, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Смирнове, вулиця Смирнова, 7 (Будинок культури). Електрона адресаsmirnov-cnsp@ukr.net

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області –   МАНУЙЛОВА АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Центр надання соціальних послуг у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, актами органів місцевого самоврядування, а також Положенням, розробленим відповідно до Типового положення.

Мета створення:

Центр надання соціальних утворився для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Центр надання соціальних послуг провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Розпорядок роботи
Понеділок - Четвер з 08:00 до 17:15
П'ятниця з 08:00 до 16:00
Субота, Неділля Вихідні дні