КУ центр надання соціальних послуг

Фото без описуКомунальна установа «Центр надання соціальних послуг»
Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро.

З повагою, директор Центру

Мануйлова Альона Олександрівна

Рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Смирновської сільської ради від 09 листопада 2016 року, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», створено комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області».

Місце знаходження: 71040, Україна, Запорізька область, Більмацький район, село Смирнове, вулиця Смирнова, 7 (Будинок культури). Електрона адресаsmirnov-cnsp@ukr.net

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області –   МАНУЙЛОВА АЛЬОНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Центр надання соціальних послуг у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, актами органів місцевого самоврядування, а також Положенням, розробленим відповідно до Типового положення.

Мета створення:

Центр надання соціальних утворився для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Центр надання соціальних послуг провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

Положення

ЗВІТ про результати внутрішнього оцінювання якості соціальних послуг, які надаються комунальною установою  «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради, за 2020 рік

Розпорядок роботи
Понеділок - Четвер з 08:00 до 17:15
П'ятниця з 08:00 до 16:00
Субота, Неділля Вихідні дні
Графік прийому громадян комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»

ПІБ

Дні прийому Час прийому
Мануйлова Альона Олександрівна
вівторок 10:00 - 12:00

Структура Центру надання соціальних послуг

Послуги що надає центр

Відділ соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

БЛАГОДІЙНИКАМ – ЩИРА ПОДЯКА!

Комунальна установа « Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради  висловлюємо щиру подяку депутатам Запорізької обласної ради Олександру Машинському та Віталію Боговіну, які в рамках акції «Доброта та милосердя є у кожному», напередодні великого свята Воскресіння Христового надали 42 Великодні кошики для дітей пільгових категорій (діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування) та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Щиро вдячні за виявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям

14:51:38 05.05.2021

Щодо протидії торгівлі людьми

За ініціативи Громадської організації "Ла Страда-Україна" у співпраці з Міжнародною організацією з міграції та спільно з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики України презентуються інформаційні відеороліки з протидії торгівлі людьми.

10:06:49 02.02.2021

30 липня  Всесвітній  день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об`єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернути увагу до важкого становища жінок, чоловіків та дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми. Торгівля людьми  – це форма сучасного рабства  та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ столітті для жодної країни світу, включаючи Україну.

14:02:05 30.07.2020