A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Відділ надання адміністративних послуг та соціального захисту Смирновської сільської ради

Сесією Смирновської сільської ради від 22 листопада 2017 року було прийняте рішення про створення відділу надання адміністративних послуг та соціального захисту виконавчого апарату Смирновської сільської ради та затверджено Положення відділу.

Відділ здійснює свою діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів- спеціалістів.

Режим роботи Відділу зорієнтований виключно на потреби суб’єктів звернення. Прийом документів у Відділі становить п’ять  днів на тиждень та вісім годин на день, без перерви на обід.

Кількість послуг, які можна отримати у Відділі включає найбільш затребувані мешканцям

 • видача всіх видів довідок, що відносяться до адміністративних послуг.

 • реєстрація/ зняття з місця проживання особи

 • реєстрація фізичних та юридичних осіб 
 • реєстрація речових та майнових прав 
 • земельні
 • Прийом заяв та  документів для включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
 • Прийом заяв та  документів для призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 
 • Прийом заяв та  документів для надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу . 
 • Прийом заяв та документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. 
 • Прийом заяв та  документів для призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування
 • Прийом заяв та  документів для призначення державної допомоги  при народженні дитини.
 • Прийом заяв та  документів для призначення державної допомоги  при усиновленні дитини.
 • Прийом заяв та документів для призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 • Прийом заяв та документів для призначення державної допомоги  на дітей  одиноким матерям .
 • Прийом заяв та документів для призначення тимчасової  державної допомоги  дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
 • Прийом заяв та документів для призначення щомісячної грошової допомоги  особі ,яка проживає разом з інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу , яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 • Прийом заяв та документів для призначення соціальної допомоги  інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам.
 • Прийом заяв та документів на призначення надбавки на догляд до державної соціальної допомоги  інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам.
 • Прийом заяв та документів для призначення допомоги на поховання осіб, які отримували соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»
 • Прийом заяв та документів для призначення соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам.
 • Прийом заяв та документів для призначення  державної соціальної допомоги на догляд: одиноким малозабезпеченим особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду і одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності(крім інвалідів 1 групи) , малозабезпеченим інвалідам 1 групи, які одержують пенсію за віком або за вислугу років чи по інвалідності. 
 • Прийом заяв та документів для призначення допомоги на поховання на осіб, які отримували соціальну допомогу  відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам»
 • Прийом заяв та документів на виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня». 
 • Прийом заяв та документів на виплату одноразової матеріальної допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
 • Прийом заяв та документів на виплату щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.
 • Прийом заяв та документів на виплату компенсаційної виплати фізичній особі, яка надає соціальні послуги.
 • Прийом заяв та документів на виплату компенсації та допомоги громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1.
 • Прийом заяв та документів на виплату компенсацій та допомоги громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 2.
 • Прийом заяв та документів на виплату компенсацій та допомоги громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеним до категорії 3.
 • Прийом заяв та документів на виплату компенсацій та допомоги батькам дітей, потерпілих від  Чорнобильської катастрофи, та дітей, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 • Прийом заяв та документів на виплату одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та смерть яких пов’язана з  Чорнобильською катастрофою, та учасників ліквідації наслідків інших ядерних аварій, осіб, які брали участь у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складні ядерних зарядів і виконанні на них регламентних робіт, смерть яких пов’язана з участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів і виконанні на них рекламних робіт.
 • Прийом заяв та документів на виплату одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 • Прийом заяв та документів на виплату грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 • Прийом заяв та документів на виплату щорічної допомоги на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Рішенням сесії Смирновської сільської ради  №15 від 28.07.2017 року  та №7 від 26.10.2017 затверджено перелік адміністративних  та соціальних послуг, які надаються через Відділ.

Цей перелік складається з 51 адміністративної послуги та 29 соціальної послуги.

На всі послуги оновлені інформаційні та технологічні картки, форми заяв.

Дані послуги надаються відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», наказу Мінсоцполітики України від 21.06.2017 № 1030 «Про деякі питання діяльності ОТГ щодо надання послуг з соціальної підтримки населенню».

Кількість часу для отримання послуг, які надаються у Відділі становить:

для адміністративних послуг МВК близько 15-25 хвилин;

реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб – близько 20-30 хвилин на особу;

державна реєстрація (внесення змін до відомостей) юридичної особи – 20-25 хвилин враховуючи сканування документів;

державна реєстрації прав на нерухоме майно – 20 хвилин враховуючи сканування документів.

Оформлення соціальних послуг – 20-30 хвилин.

В приміщенні Відділу бажаючі можуть скористатися інформаційними стендами або отримати консультацію безпосередньо від спеціалістів.

 

Начальник відділу надання адміністративних та соціальних послуг Костюк Аліна Миколаївна, 0980380346

Спеціаліст з питань надання адміністративних та соціальних послуг – Жигола Марина Олександрівна, 0996543051

 

 

ІНФОРМАЦІЙНІ КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь