Запорізька область, Пологівський район

Інформація від державних служб

АТЕСТАЦІЯ  РОБОЧИХ  МІСЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦІ

Атестація робочих місць за умовами праці – комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища і трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я і працездатність працівників у процесі трудової діяльності.

10:10:33 12.10.2021

Е-лікарняні стають підставою для нарахування допомоги через 7 днів після дати свого закриття

З першого жовтня Україна повністю перейшла на електронні лікарняні. Після завершення перехідного періоду до правил створення медичних висновків і роботи з е-лікарняними було внесено ряд змін – їх напрацювали, аналізуючи зворотній зв’язок від усіх учасників процесу, наявні пропозиції, зауваження і кейси. Це дозволило оптимізувати кожну з ланок і мінімізувати можливі помилки.

10:19:55 08.10.2021

За вересень 2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 539,502 тис. грн.

10:19:32 05.10.2021

Фонд забезпечив надання понад 43 тис. медичних та соціальних послуг упродовж 8 місяців

За підсумками січня-серпня 2021 року Фонд соціального страхування України забезпечив надання понад 43 тисяч медичних та соціальних послуг для потерпілих на виробництві, їх супроводжуючих осіб, а також застрахованих осіб і членів їх сімей.

10:21:49 28.09.2021

35 працюючих громадян Більмацького та Розівського районів пройшли реабілітаційне лікування після захворювань і травм

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує, що станом на 01.09.2021, за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно – курортних закладів забезпечено 35 застрахованих осіб Більмацького та Розівського районів.

10:20:34 22.09.2021

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

08:28:22 17.09.2021