Запорізька область, Пологівський район

Інформація від державних служб

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області запрошує на навчання та заміщення вакантних посад

А ти вже обрав СВОЮ майбутню професію? Відділення поліції #2 (смт Більмак) Пологівського районного відділу поліції направляє випускників 11 класів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України за спеціальністю «Право. Правоохоронна діяльність». Навчання у ВНЗ безкоштовне, а після його закінчення гарантується надання постійного місця роботи з гідною заробітною платою. Не зволікайте та звертайтеся до співробітника сектору кадрового забезпечення вже сьогодні! Контактний телефон:099-249-15-00. З моменту зарахування особи курсантом їй присвоюється звання «рядовий поліції», видається службове посвідчення з жетоном та формений одяг встановленого зразку. Весь період навчання зараховується до стажу служби у Національній поліції. По закінченню навчання присвоюється звання «лейтенант поліції». Порядок оформлення документів: Оформлення на навчання за державним замовленням здійснюється територіальними органами (підрозділами) Національної поліції України за місцем проживання кандидата.Також необхідно заповнити заявку на сайті: osvita.np.gov.ua. У зв’язку з цим, вступникам необхідно звернутися у відповідний підрозділ поліції та надати паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для юнаків). Заповнити анкету, автобіографію та отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії. Особова справа буде оформлена та направлена до навчального закладу.

16:09:07 08.04.2021

Фонд продовжить оплачувати лікарняні на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо - як до, так і після 30 червня

У зв’язку із чисельними публікаціями в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування, повідомляємо.

13:41:16 06.04.2021

Страхувальник має подати заяву-розрахунок до Фонду  не пізніше 5 робочих днів після призначення допомоги по лікарняному

В Більмацькому відділенні управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області працює Гаряча лінія (06147) 2-23-29 для консультацій щодо оплати лікарняних. При опрацюванні запитів, які надходять від застрахованих осіб, найбільш поширеними є питання, пов’язані із затримкою в отриманні допомоги на підставі наданих за місцем роботи листків непрацездатності.

15:24:14 11.03.2021

Фонд і ФРУ закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

10:07:47 24.02.2021

Основні показники у роботі Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області за грудень 2020 року

У грудні 2020 року Більмацьким  відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 1 млн. 100 тис. грн.

10:34:39 27.01.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

14:02:46 25.01.2021

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ.

Майбутньому вступнику!!! Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ надає можливість: – здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету; – одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України); – повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби. У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: – гуртожитком; – триразовим харчуванням; – обмундируванням та речовим майном.

11:45:43 19.01.2021