День довкілля!

Смирновська об'єднана територіальна громада активно долучилася до Дня довкілля. Було проведено масштабну роботу з прибирання прилеглих територій та озеленення наших сіл. Працівники сільської ради, старостатів, комунальних підприємств, бюджетних установ, учні, мешканці сіл, депутати сільської ради облаштували прилеглі території, береги річок, узбіччя доріг, братські могили, парки, меморіальні знаки славетних комісарів - захисників нашої землі від фашистської чуми Новохатнього Н.П., Міркіна П.П.,Черепіна Т.К.,Миронова О.М., генерал-майора Смирнова А.К. та генерал-майора Титова О.С..

15:28 25.04.2019

Про профілактику отруєння бджіл

З метою уникнення непорозумінь між бджолярами та аграріями громадськість створила ролик про правила взаємодії всіх зацікавлених сторін: як зібрати смачний мед, хороший урожай та попередити отруєння бджіл.

13:41 24.04.2019

Відключення електроенергії!

У зв’язку з ремонтними роботами 25 квітня 2019 року з 08 до 12 години по вулиці Пушкіна в селі Смирнове, по вулиці Смирнова з №1 по №20 в селі Смирнова буде відсутнє електропостачання

14:43 22.04.2019

Увага! Пряма лінія! "Спадкове право"

У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обов ’язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

08:39 10.04.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 18 квітня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

16:41 08.04.2019

Звіт голови громади за 2018 рік

Згідно ст. 42 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Смирновська сільська рада є органом місцевого самоврядування, який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами України.             Минуло три роки з часу створення Смирновської об’єднаної територіальної громади. Завдяки злагодженій роботі керівництва громади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, а також активних мешканців нам вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів.

10:06 08.04.2019