Дата: 03.10.2019 11:35

Якщо молодість життя можна порівняти з весною, то пора осені це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі  збирати свої врожаї. Зерна, що зростали за життя дають віддачу, приходить справжня мудрість життя,  людина ділиться накопиченим роками досвідом і потребує від близьких та оточуючих поваги і уваги.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Смирновської сільської ради працює з людьми з обмеженими можливостями та людьми похилого віку  і намагається, щоб вони відчули нашу турботу. Тому 1 жовтня відбувся захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів України, куди були запрошені не тільки отримувачі послуг відділення соціальної допомоги вдома КУ «ЦНСП» Смирновської СР, а й всі бажаючі. Свято розпочалося з святкового концерту, який спільними зусиллями підготували працівники КУ «ЦНСП» Смирновської СР, відділу освіти, культури, молоді та спорту, закладів культури Смирновської громади. Яскравими виступами вітали присутніх учасники художньої самодіяльності Титовського СБК. Після концертної програми всіх бажаючих запросили до святкового столу з солодощами, який був організований завдяки спонсорській допомозі депутатів Вишневського В.М. та Шурхала О.С. Під час частування присутніх розважала грою на баяні колишній культпрацівник на пенсії Залеська Л.П. Усі добре розважалися, співали та танцювали.