МЕДОГЛЯДИ-2020

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області нагадує, що Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій (далі – Порядок), розроблений на  виконання  статті  17 Закону України «Про охорону праці» та затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246. Порядок   визначає процедуру проведення  попереднього  (під  час  прийняття   на   роботу)   та періодичних   (протягом   трудової  діяльності)  медичних  оглядів працівників,  зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких,  де є потреба у професійному доборі,  щорічному обов'язковому медичному огляді осіб віком до 21 року.

08:30 18.02.2020

Година пам'яті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Кандагар і Кабул, це не просто афган Це без фронту війна, а в горах жде душман Кандагар і Кабул, це країна війни Кандагар і Кабул, там де служать сини Там де гори стріляють, війна там іде А внизу біля прірви, комбат колону веде Служать наші сини, що забрала вона Нікому не потрібна, та без фронту війна Йде колона з бійцями, а душмани не сплять І мета в них одна, із вершин обстрілять Вдома мати не спить, домовини чека Страшна звістка прийшла - сина більше не має Скільки чорних тюльпанів привезли з отих гір Скільки там залишилось, ніхто не зна до цих пір Мати й досі ще плаче, уже й батька нема Сама в себе питає - що ж дала та війна Кандагар і Кабул, досі в горах стоять А у нас обеліски, там сини наші сплять  Ми за них не забудем, до могили прийдем І як прийнято в Нас - вінок й квіти несем Сплять сном вічним вони, сниться їм та страшна Нікому не потрібна та без фронту війна.

16:45 17.02.2020

Консультація спеціаліста більмацького бюро правової допомоги

18 лютого в приміщенні відділу надання адміністративних послуг (Смирновський СБК, село Смирнове, вул. Смирнова 7) буде здійснено прийом громадян головним  відділу «Більмацьке бюро правової допомоги»

13:31 17.02.2020

Про міжнародні  поїздки

Про міжнародні поїздки

Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки заплановано низку поїздок. Взяти участь у поїздках запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти  навчальних закладів.

08:45 13.02.2020

Кабмін збільшив штрафи за порушення пожежної безпеки

Уряд схвалив зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні Кабміну 29 січня 2020 р.

10:39 03.02.2020

10:35 03.02.2020

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Публічна бібліотека Смирновської об’єднаної територіальної громади»  Смирновської сільської ради

Оголошується конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Смирновської об’єднаної територіальної громади» Смирновської сільської ради