Містобудівна документація

Відповідно до частини одинадцятої статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого самоврядування.

Рішенням Смирновської сільської ради від 21.12.2019 року №62 прийняте відповідне рішення «Про затвердження Генерального плану села Вершина Друга Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Вершина Друга Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)».

Рішенням Смирновської сільської ради від 21.12.2019 року №63 прийняте відповідне рішення «Про затвердження Генерального плану села Олексіївка Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Олексіївка Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)».

Рішенням Смирновської сільської ради від 21.12.2019 року №64 прийняте відповідне рішення «Про затвердження Генерального плану села Смирнове Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Смирнове Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)».

Рішенням Смирновської сільської ради від 21.12.2019 року №65 прийняте відповідне рішення «Про затвердження Генерального плану села Титове Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Титове Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)».

Вершина Друга (Схема зонування, Генеральний план)

Олексіївка (Схема Зонування, Генеральний план)

Смирнове (Схема Зонування, Генеральний план)

Титове (Схема Зонування, Генеральний план)