Аналізи

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення "Про встановлення єдиного податку на території Смирновської сільської ради на 2020 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту проекту рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської ради "Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Смирновської сільської ради на 2020 рік"