Безпека в холодну пору року

Безпечному виконанню робіт у зимовий період іноді заважають дороги та тротуари, що перетворюються у морозну погоду в суцільну ковзанку, падіння бурульок, льодових (снігових)  наростів, крижаних брил та низька температура повітря. Тому варто звернути увагу на так звані «зимові травмонебезпечні виробничі фактори (чинники)».

14:11 22.11.2019

Інформація про надання матеріального забезпечення застрахованим особам та проведення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 10 місяців 2019 року.

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  інформує про надання матеріального забезпечення застрахованим особам та проведення страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей за 10 місяців 2019 року.

14:09 22.11.2019

Запрошуємо юристів, студентів, програмістів, маркетологів, дизайнерів зануритися в атмосферу legal tech.

7-8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ХАКАТОН З ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.

14:19 15.11.2019

Консультація спеціаліста більмацького бюро правової допомоги

22 листопада в приміщенні відділу надання адміністративних послуг (Смирновський СБК, село Смирнове, вул. Смирнова 7) буде здійснено прийом громадян головним спеціалістом відділу «Більмацьке бюро правової допомоги»

14:16 15.11.2019

Я маю право!

На сьогодні продовжується реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

09:41 14.11.2019

Про правила безпеки життєдіяльності   в осінньо-зимовий період

Про правила безпеки життєдіяльності  в осінньо-зимовий період

Найвища цінність суспільства - людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа - це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню.

08:56 14.11.2019

Щодо надання пропозиції до проектів  містобудівної документації.

Смирновська сільська рада об’єднана територіальна громада повідомляє, що в період з 28.10.2019 по 27.11.2019 рр. приймаються заяви щодо надання пропозиції до проектів  містобудівної документації – генеральних планів та планів зонінгу  с. Олексіївка, с. Вершина Друга, с. Смирнове, с. Титове.

11:54 29.10.2019