Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Архів сторінки освіти

Дана інформація була актуальною до липня 2019 року! 

У квітні 2016 року на території Смирновської сільської ради утворено Смирновський освітній округ до складу якого ввійшли:

  1. Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Колосок»;
  2. Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області – опорний заклад з філіями:
  • Смирновська філія Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області;
  • Титовська філія Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області;
  • Зразківська філія Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області.
Фото без опису

Опорна школа «Олексіївська ЗОШ  I-III ст.»

Збудована в 1976 році. Розрахована на 624 учні. Загальна площа приміщень складає 3250 м.кв. Кількість класних кімнат та навчальних кабінетів складає 22.  На 2017 рік в школі навчається 198 учнів з 8 сіл. В школі організований підвіз школярів з віддалених сіл: Більманка, станція Більманка, Вершина Друга, Титове, Зелений Гай, Зразкове, Діброва, Верхньодрагунське.

Для підвозу школа володіє 3 автобусами.  Педагогічний колектив налічує 26 вчителів та 15 обслуговуючого персоналу.

Директором школи є:  Котенко Анатолій Левкович

 Контакти: 71667 Запорізька обл. Більмацький р-н, село Олексіївка вулиця Юрченка 11,  06147-74395, olekszosh@gmail.comhttp://www.oleksiivka-school.edukit.zp.ua/

Фото без опису

Смирновська філія Олексіївської  ЗОШ  I-III ст.

Розрахована на 180 учнів. На 2017 рік в школі навчається 85 учнів. Педагогічний колектив налічує 15 вчителів та 7 обслуговуючого персоналу.

Завідувач філії:  Крутько Андрій Володимирович

 Контакти: Запорізька обл. Більмацький р-н с. Смирнове, вул. Смирнова, 1, тел. 061 47 -74330, smirnzosh@gmail.com,

Фото без опису

Титовська філія Олексіївської  ЗОШ  I-III ст.

Титовський НВК базується на основі Титовської ЗОШ. Розрахована на 200 учнів. На 2017 рік в філії навчається 16 учнів,  та 16 дошкільнят. Педагогічний колектив налічує 5 педпрацівників, та 5 обслуговуючого персоналу.

Завідувач філії:  Климець Ольга Олексіївна

 Контакти: titnvk@gmail.com, Запорізька область, Більмацький район, с.Титове, вул. Ватутіна 13 –А, тел. 06147-74630

Фото без опису

Зразківська філія Олексіївської  ЗОШ  I-III ст.

Зразківський НВК базується на основі Зразківської ЗОШ. На 2017 рік в філії навчається 11 дошкільнят. Педагогічний колектив налічує 2 вихователя.

Завідувач філії: Дерев`янко Наталія Миколаївна

 Контакти: nvkzraz@ukr.net ,  Україна, Запорізька область, Більмацький район, с.Зразкове, вул. Центральна 3,

Фото без опису

Комунальний дошкільний навчальний заклад ясла – садок “Колосок” Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області. Дата заснування навчального закладу: 1969 рік Розрахована на 32 дитини. На 2017 рік в НВК відвідує 47 дітей. 

В дитсадку функціонують 2 групи: для дітей 2-4 років (7.00-17.30), для дітей 4-6 років (7.00-17.30)

Керівник навчального закладу: Каретник Ольга Вікторівна

Контакти: 70667 вул. Юрченка 1, с. Олексіївка, Більмацький р- н. Запорізька обл.
тел. 92–43-84, e-mail: oleksiivka.kolosok@ukr.net, http://smirnovska.gromada.org.ua/more_news2/

 


28 липня 2016 року - День хрещення Київської руси - України

Хрещення Русі


Запровадження християнства - це епохальний поворот в історії Київської Русі, який не тільки суттєво вплинув на всі сфери тогочасного суспільного
життя, а й надовго визначив характерні особливості вітчизняної моделі історичного розвитку. Прийшовши до влади, Володимир Великий (980 - 1015 рр. правління) спробував провести релігійну реформу, суть якої полягала в модернізації язичництва, запровадженні на Русі культу єдиного бога - громовержця Перуна. Проте навіть модернізована стара релігія не відповідала потребам часу: вона гальмувала процес державотворення; не захищала багатства і привілеї феодальної верхівки, що набирала силу; ускладнювала розвиток зв'язків з християнськими країнами. Тому запровадження нової державної монотеїстичної релігії стало життєвою необхідністю. Вибір було зупинено на християнстві візантійського зразка. І це зовсім не випадково:
• по-перше, ще за часів існування античних міст-держав для Подніпров'я визначився південний вектор цивілізаційної орієнтації, який значно посилився з появою торгового шляху «з варяг у греки»;
• по-друге, у державної еліти вже існували досвід та традиція хрещення (Аскольд, Ольга), пов'язані з Константинополем;
• по-третє, відповідно до візантійської моделі християнства світська влада домінувала над релігійною, що цілком влаштовувало великого князя: ідеологічну підтримку своїм державотворчим планам він отримував, а контроль над цим з боку церкви не встановлювався;
• по-четверте, візантійське православ'я знайомило Русь з християнським віровченням рідною мовою, що значно прискорювало і спрощувало процес
поширення та утвердження нової релігії. 

Читати новину повністю

Подарунок дітлахам

 

Зранку 8 липня на шкільному подвір’ї Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів лунала весела   музика,а вже в обідню пору воно заповнилося щасливим сміхом  дітлахів прилеглих сіл Смирновської сільської ради. Цього дня відбувся розважальний захід, приурочений Дню захисту дітей . Це веселе дійство було подароване дітям  Смирновської громади депутатом  Верховної  Ради України Пономарьовим О.С. Зі святом присутніх привітали  голова райдержадміністрації А.В.Попов,  представник депутата ВР України Пономарьова О.С. депутат Запорізької обласної ради О.О.Бабанін.

Діти з  радістю зустріли аніматорів-веселих піратів, які провели цікаві ігри,  дали можливість дітям насолодитися святом Нептуна,що припало на цей день. Надзвичайно смачною була  солодка цукрова  вата, якою безкоштовно могли поласувати всі бажаючі. Радістю світилися оченята малечі, коли вони стрибали на надувному батуті. Насамкінець дітлахам подарували ще одну радість – безліч надувних циркових кульок. Діти та батьки були дуже вдячні організаторам цього свята.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису

 

Фото без опису

 


Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст виграла грант

Міністерство фінансів відібрало 24 опорні школи для «пілотного» проекту, по одній від кожної області. У Запорізькій області серед трьох шкіл Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст виграла грант у цьому конкурсі. Даний проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів. Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти.

За умовами проекту Олексіївська загальноосвітня школа отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази. Зазначена школа зможе отримати ресурси на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.

Відбір проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості отримають можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

2016 - рік англійської мови.В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було створено англомовний табір в якому брали участь учні Смирновської ЗОШ І-ІІ ст. та Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

англомовний табір (9)

   

 

Весело і галасливо відшумів останній дзвоник в школах Смирновського освітнього округу.

перший дзвоник 2016 (8)

 

 

 

 

 

9 травня - День Перемоги на німецько - фашистськими загарбниками.

Урочистості пройшли по всіх населених пунктах Смирновської ОТГ.Вихованці Смирновського освітнього округу - активні учасники святкових заходів.

9 травня 2016 (9)

 

 

Учні Смирновського освітнього округу взяли активну участь у велопробізі до Дня Перемоги під гаслом  

                              " Пам'ятаємо.Перемагаємо 1939 - 1945 "

велопробіг 2016 (4)

 

27 лютого 2016 року Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Смирновської сільської ради Куйбишевського району Запорізької області святкувала своє 40 - річчя.

З ювілеєм вітали її почесні гості, випускники всіх років,їй наші вітання.

Подяка

Світлини

40 років Олексіївській ЗОШ 2016 (6)

 

Урочистості присвячені до 105-ї річниці з дня народження Миколи Львовича Нагнибіди

Фото без опису

«В моє село, де народився,

Прийшов у яблуневий цвіт.

Водиці в Берді де напився,

Село моїх дитячих літ.

Немов його омила хвиля

Любові щирої тепла

Це край мій, батьківщина мила!

В село дорога привела.

Тебе, Попівко, я вітаю!

Почуй, тебе вітає син!

Любов до тебе щиру маю -

В сім`ї  залишився один»

     Микола Львович народився 20 вересня 1911 року в Попівці в сім’ї фельдшера. Батько мав, як на той час, непогану бібліотеку, в якій були твори Шевченка, Некрасова, Франка, різні альманахи та збірники, де друкувались М.Коцюбинський, В.Самійленко та інші відомі письменники. В роки громадянської війни родина переїхала до Великого Токмака, що на річці Молочній. Семирічку закінчив у Запоріжжі. Далі не мав можливості нав­чатись, довелось самостійно працювати.

Читати новину повністю

 

Будинок в якому народився  М.Л.Нагнибіди Концерт приурочений М.Л.Нагнибіди Концерт приурочений М.Л.Нагнибіди
Концерт приурочений М.Л.Нагнибіди Концерт приурочений М.Л.Нагнибіди Постамент М.Л.Нагнибіди в Вершинському музеї

 


«Україно, благослови добром всіх нас!»

З такою назвою зранку 21-го серпня у Смирновському будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений 25-й річниці Незалежності України. Зі своїми виступами глядачів вітали колективи Титовського та Олексіївського будинків культури.З танцями, піснями, гуморесками та веселими сценками виступали та дарували настрій самодіяльні артисти та виконавці Олексіївського БК, а саме М.Панченко, К.Манойло, О.Казачиков, О.Чухно, В.Напрягло, В.Кириченко, С.Чухно, Л.Самохвалова, Д.Федорова та дитячий танцювальний колектив. А також артисти Титовського БК: Т.Шебеда та С.Бабенко – артисти народного театру естрадних мініатюр «Усмішка», Л.Лисун, Ю.Кривицька, В.Перепелка, танцювальний колектив.Основною ведучою свята була Л.Кузьменко, а звуковому оформленню сприяв директор Олексіївського БК –  М.Кузьменко. Жваві танки демонстрували як дитячі так і дорослі танцювальні колективи. Лунали патріотичні пісні про рідну країну, воїнів, жінок, трударів та всього єдиного українського народу. А веселі та жартівливі артистичні постановки піднімали настрій. Всім виконавцям присутні дарували гучні оплески та свої посмішки. 

 

Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Фото без опису Фото без опису Фото без опису

  


Наші на районному огляді

20 червня у Куйбишевському РБК  відбувся огляд колективів художньої самодіяльності району та майстрів народного мистецтва «Слався, Україно, нашими піснями!». Захід був присвячений 20-й річниці прийняття Конституції України та 25-й річниці Незалежності України. До нього приєдналися і колективи та майстри зі Смирновської обєднаної триторіальної громади. На виставці робіт з декоративно-прикладного мистецтва презентувалися картини із бісеру Кузьменко Лариси Володимирівни з Олексіївки, роботи з бісеру та стрічок Падалко Яни Вікторівни зі Смирнового та цілий асортимент вишивки гладдю Паназдир Лідії Іванівни із с. Титове. Із цікавими та жартівливими сценками виступили Олексіївський самодіяльний народний колектив та Титовський народний аматорський колектив «Усмішка». Театральні постановки у їхньому виконанні піднімали настрій глядачам.  

Фото без опису
Титовський народний аматорський колектив Олексіївський самодіяльний народний колектив Фото без опису
Фото без опису Фото без опису

 

 Розклад занять спортивних секцій

Секція з футболу в с.Смирнове, тренер- викладач

Помазан Сергій Олександрович

Молодша група

Старша група

понеділок

15:00-17:00

понеділок

17:00-19:00

середа

15:00-17:00

середа

17:00-19:00

п’ятниця

15:00-17:00

п’ятниця

17:00-19:00

 

Секція з волейболу в с.Олексіївка,тренер-викладач

Білан Олег Іванович

Група дівчат

Група хлопців

понеділок

16:00-19:00

середа

16:00-19:00

четвер

16:00-19:00

п’ятниця

16:00-19:00

 

Секція з дзюдо в с.Смирнове ,тренер-викладач  

Береговий Станіслав Васильович

Молодша група

Старша група

понеділок

14:30-16:30

понеділок

16:30-18:30

середа

14:30-16:30

середа

16:30-18:30

п’ятниця

14:30-16:30

п’ятниця

16:30-18:30

 


 

 

Команда дзюдоїстів тренера Берегового Станіслава Васильовича

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора