Податкова інформує.

Надходження земельного податку від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 60 відсотків

08:46 15.08.2019

Відкриття оновленої пам'ятки

Голівки соняхи схилили, Та квіт гарячий той пече. Пелюстя падає в могили І «Град» січе, січе, січе… Гвардійці в землю повкипали, А спрага спалює вуста. Кого вже янголи забрали, Кому ж – відстрочили літа. Та що тих літ? Всього за двадцять – І ті поранила війна. За ким росою квіти плачуть, Для кого ж – сила рятівна. (Євгенія Комісарук)

15:19 13.08.2019

Податкова інформує.

Надходження до місцевих бюджетів  Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 36 мільйонів гривень.

15:41 07.08.2019

Увага! Пряма лінія!

У середу, 14 серпня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства, Дудка Віктор Іванович.

16:27 05.08.2019