З 01.10.2019 р. змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у державний та місцевий бюджети/

Дата: 01.10.2019 16:41

Фото без опису

З 01.10.2019 р. змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у державний та місцевий бюджети, сплати ЄСВ у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Нацбанку від 28.12.2018 р. № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» забезпечено перехід на міжнародні номери рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Також з 1 жовтня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки 3719 за стандартом IBAN. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез’ясовані надходження.

Доходні рахунки за державним бюджетом (завантажити файл)

Доходні рахунки за місцевим бюджетом (завантажити файл)

Рахунки ЄСВ(завантажити файл)