A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Новини та оголошення

Дата: від до Скинути

Просимо звернути вашу увагу! Новини інформаційного характеру від державних служб, що публікуються на правах співпраці, відтепер розміщаються в розділі  "Інформація від державних служб"

 

Комендантська година! (інформація на 1 березня)

Увага мешканці Смирновської ТГ! з 18.00 до 06.00 комендантська година. Порушення даної заборони може призвести до вашої смерті. Будь-ласка віднесіться до цього серйозно. Передайте інформацію по сусідам та родичам.

13:28 01.03.2022

Перевірка функціонування системи централізованого оповіщення

23 лютого 2022 року Запорізькою обласною державною адміністрацією буде проводитися перевірка функціонування територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення, зокрема: включення електросирен – 13.50 - 14.00 передача мовної (текстової) інформації по телебаченню та радіомовленню – 14.00 – 14.10 Звертаємося до вас з проханням не панікувати, дотримуватися спокою та продовжувати звичайний ритм свого життя. Облдержадміністрація бажає вам міцного здоров’я, гарного дня та піклується про вас та вашу безпеку.

08:33 22.02.2022

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ (відео)

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше як чергова потужна хвиля гібридної війни. Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій – є чіткий план дій на кожен із них. Разом із керівництвом держави, представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь. І вже робимо це.

15:14 15.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора