Вітаємо з ювілеєм

Колоситься стигле жито в полі,  Дозрівають яблука в садах,  Скільки є терпіння і любові  В ваших вмілих лагідних руках,  Що дбайливо землю обробляють,  Та збирають добрий урожай,  Ми сьогодні щиро Вас вітаєм,  Вам сьогодні купа привітань,  Щоб було міцним, як сталь, здоров’я,  Добрий хист, терпіння, мир і лад,  З шістдесятиліттям господарства, любі,  Для країни Ви — цінніший клад!

21:20 21.04.2017

Великодній кошик для бійців

Стало традицією на Великодні свята зібрати великодній кошик для захисників Батьківщини. Цей рік не був винятком. Діти і дорослі долучилися до акції. Зібрані подарунки, продукти доправили до 46 артилерійської бригади ЗСУ та до оперативно-бойової прикордонної комендатури м. Бердянська (Смирновська філія Олексіївської ЗОШ )

16:39 19.04.2017

Прийом громадян спеціалістом бюро правової допомоги Дем'яненко О. В.

12.05. 2017 року відбудеться прийом громадян Смирновської об'єднаної територіальної громади в приміщенні Смирновського БК головним спеціалістом відділу Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Дем'яненко Оленою Вікторівною.

08:26 18.04.2017

Змагання ДЮП

Шостого квітня  опорна Олексіїська школа приймала гостей із Смирновської філії. Змагалися дві команди : «101» - смирновці та «Прометей» - олексіївці. Юні рятувальники змагалися у кмітливості, артистизмі, гуморі, а також показали добрі знання правил пожежної безпеки.

13:35 07.04.2017

СВЯТО "СМІХУ"

Вченими давно доведено , що сміх продовжує життя людини. Тому напередодні всесвітнього  дня Сміху в Смирновському СБК відбулося свято гумору.  До уваги глядачів були представлені гумористичні мініатюри народного самодіяльного театру «Усмішка» Титовського СБК, вистава «Знаки зодіаку, або шлюб за оголошенням» за п’єсою укр. письменника В. Канівця. Смішними сценками веселив гостей дитячій театр «Спутник» Олексіївського самодіяльного народного колективу. Гарно лунали пісні у виконанні місцевої талановитої молоді. Запрошуємо переглянути цікавинки з концерту.

08:31 05.04.2017

Завітаємо до Смирновського музею

На території Смирновської ОТГ знаходяться декілька музеїв, та не кожен з нас їх відвідував. Пропонуємо Вам долучитися до віртуальної прогулянки по одному з них, а саме: по музею, що розташований в селі Смирнове. Очільником музею є Антон Іванович Руденко.

10:01 28.03.2017