«Сильна родина – міцна країна!»

Шановні жителі! Повідомляємо, що 13 травня 2017 року, в рамках традиційного святкування Міжнародного Дня сім’ї, Запорізькою обласною державною адміністрацією, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на площі «Маяковського» (м.Запоріжжя) проводиться соціальний захід «Сильна родина – міцна країна!», за участю керівництва області.

15:28 27.04.2017

Ювілей аграріїв ТОВ «40 РОКІВ-АГРО»

60-у річницю з часу свого заснування  урочисто відзначили працівники ТОВ «40 РОКІВ-АГРО». Святкування проходило в Смирновському сільському будинку культури, зала якого заледве вмістила всіх присутніх - нинішніх працівників, ветеранів аграрної справи, численних гостей та мешканців села.

16:03 24.04.2017

ДЮП.  Зональні змагання

21 квітня учасників зональних змагань ДЮП душевно зустрічала Чернігівка. Всіх учасників гостинні господарі пригостили чаєм та смачною випічкою. Після організаційних питань всі команди запросили в світлу залу, де і проходили змагання.

15:47 24.04.2017

Графік проведення спільних консультувань для осіб, які звертаються за безоплатною первинною правовою допомогою/

Графік проведення спільних консультувань для осіб, які звертаються за безоплатною первинною правовою допомогою до  відділу Більмацького бюро правової допомоги Бердянського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги  спільно з працівниками  структурних  підрозділів Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

15:29 24.04.2017

Вітаємо з ювілеєм

Колоситься стигле жито в полі,  Дозрівають яблука в садах,  Скільки є терпіння і любові  В ваших вмілих лагідних руках,  Що дбайливо землю обробляють,  Та збирають добрий урожай,  Ми сьогодні щиро Вас вітаєм,  Вам сьогодні купа привітань,  Щоб було міцним, як сталь, здоров’я,  Добрий хист, терпіння, мир і лад,  З шістдесятиліттям господарства, любі,  Для країни Ви — цінніший клад!

21:20 21.04.2017

Великодній кошик для бійців

Стало традицією на Великодні свята зібрати великодній кошик для захисників Батьківщини. Цей рік не був винятком. Діти і дорослі долучилися до акції. Зібрані подарунки, продукти доправили до 46 артилерійської бригади ЗСУ та до оперативно-бойової прикордонної комендатури м. Бердянська (Смирновська філія Олексіївської ЗОШ )

16:39 19.04.2017