17 квітня - День пожежної охорони

Дата: 17.04.2024 10:41

Щорічно, 17 квітня Україна відзначає День пожежної охорони. Це свято було встановлено Указом Президента України від 11.10.2013 року №555/2013 у зв’язку з із вагомим внеском працівників пожежної сфери у боротьбі з вогняною стихією.

Історія затвердження цієї дати пов’язана із публікуванням першого закону про пожежну безпеку на території України у стародавньому правовому збірнику «Руська Правда» 17 квітня 1649 року.

Саме завдяки пожежникам і їхньому професіоналізму, самовідданості та мужності щодня врятовано тисячі життів, ліквідовано пожежі на житлових та інфраструктурних об’єктах, які в наш час страждають від вогню ще й через постійні обстріли із боку рф.

Українські вогнеборці, які виїжджають на виклики, і ветерани пожежної справи - це люди з великим серцем! Серцем, що дає надію на збереження життя і повернення втраченого майна.

Вітаємо всіх, хто відчайдушно боровся і мужньо бореться з вогнем, із Днем пожежної охорони.

Дякуємо за кожне збережене життя.Фото без опису