Дата: від до Скинути

Виступ Президента під час церемонії складання урочистої клятви вихованцями Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Панове солдати, офіцери та генерали! Дорогі курсанти-ліцеїсти! Шановні батьки! Три роки тому, коли Росія вже анексувала Крим, окупувала частину Донбасу і вела різнопланову гібридну війну проти України, в нашому календарі залишалося свято з військово-історичного календаря країни-агресора. Край тому абсурду я поклав одним розчерком пера, підписавши відповідний указ, а згодом Верховна Рада зробила нове свято ще й вихідним.

10:23 17.10.2017

Наставництво над дитиною

Наставництво над дитиною Під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

10:14 13.10.2017

Про дороги.

Запах свіжого асфальту розносився в селі Вершина Друга, це будувалася нова дорога!

14:30 28.09.2017

Щодо розподілу акцизного податку з нафтопродуктів у ІІ півріччі 2017 року.

Асоціація міст України вітає рішення Уряду, яке очікують громади! Через його затримку  кошти від акцизного податку з пального  акумулювалися на рахунках Казначейства та не надходили до бюджетів місцевого самоврядування, що створювало чималі проблеми у фінансуванні соціальної сфери.

09:30 21.09.2017

Збережемо історію

Смирновська ОТГ славиться своїми традиціями. В селі Вершина Друга багато зроблено для відродження рідного краю, відродження його історії.  Не винятком було і святкування Дня Незалежності України цього року. Ентузіасти – вершинці на свято відкрили ще один музей - українського народного одягу та сімейного побуту. «ТОВ «40 Років-Агро» надало місце для облаштування музею. Речі збирали не лише у своєму селі, а і за його межами.

11:32 11.09.2017

Щорічна обласна акція «Першокласник»

З метою підтримки дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та у 2017 році йдуть до 1-го класу, в рамках обласної акції "Першокласник", 30.09.2017 року фахівець із соціальної роботи Тарасенко Д.О. вручила діткам зручні, сучасні портфелі для навчання в цьому році.

15:42 07.09.2017

КП «Господар 2016»

На території Смирновської ОТГ  створене комунальне підприємство «Господар 2016» основною діяльністю якого є надання послуг населенню.

10:16 06.09.2017