Щодо розподілу акцизного податку з нафтопродуктів у ІІ півріччі 2017 року.

Асоціація міст України вітає рішення Уряду, яке очікують громади! Через його затримку  кошти від акцизного податку з пального  акумулювалися на рахунках Казначейства та не надходили до бюджетів місцевого самоврядування, що створювало чималі проблеми у фінансуванні соціальної сфери.

09:30 21.09.2017

Збережемо історію

Смирновська ОТГ славиться своїми традиціями. В селі Вершина Друга багато зроблено для відродження рідного краю, відродження його історії.  Не винятком було і святкування Дня Незалежності України цього року. Ентузіасти – вершинці на свято відкрили ще один музей - українського народного одягу та сімейного побуту. «ТОВ «40 Років-Агро» надало місце для облаштування музею. Речі збирали не лише у своєму селі, а і за його межами.

11:32 11.09.2017

Щорічна обласна акція «Першокласник»

З метою підтримки дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та у 2017 році йдуть до 1-го класу, в рамках обласної акції "Першокласник", 30.09.2017 року фахівець із соціальної роботи Тарасенко Д.О. вручила діткам зручні, сучасні портфелі для навчання в цьому році.

15:42 07.09.2017

КП «Господар 2016»

На території Смирновської ОТГ  створене комунальне підприємство «Господар 2016» основною діяльністю якого є надання послуг населенню.

10:16 06.09.2017

Патронат над дитиною.

Патронат над дитиною. В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною! В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання в якої передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

09:35 05.09.2017

Першовересень – свято Знань!

Цього дня дзвоник покликав на перший урок дітлахів Смирновської громади. Ця чудова подія  єднає усі покоління. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій, але знаковим є, насамперед, для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками.

08:48 05.09.2017

День Державного Прапора України

23 серпня — державне свято, присвячене Прапору України. Воно встановлено указом Президента України Леоніда Кучми № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004. Указом Президента України Віктора Ющенка№ 602/2009 «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року N 987»,  було засновано підняття Прапора України у День Державного Прапора України і під час інших державних свят та проведення загальнодержавних заходів.

14:06 23.08.2017

Запрошуємо на свято.

Святкові заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України на території Смирновської ОТГ

15:35 18.08.2017

На відпочинок до моря!

Літо, літо, літечко золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. А побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження, чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.

16:20 09.08.2017