День вишиванки!

Дата: 16.05.2024 08:17

Фото без опису

Щороку, у третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки. Це – свято, яке покликане зберегти народні традиції та показати усьому світові самобутність української культури.

Вже втретє День вишиванки в Україні проходить в умовах війни. Та попри всі труднощі кожен з нас із особливим душевним хвилюванням одягає у цей день улюблену вишиванку, щоб засвідчити: ми – єдиний народ, ми – унікальна нація, ми – громадяни гордої і незламної країни.

Тож нехай День вишиванки сповнить нас гордістю за власну державу. Зберігаймо й шануймо народні традиції, пишаймося своїм минулим і тим, що ми — українці, нація з багатою історією та глибоким корінням.  Миру всім, добра та злагоди. Нехай ваше життя  буде прекрасним, яскравим і неповторним, як  барвиста українська вишивка.