Щодо надання пропозиції до проектів  містобудівної документації.

Дата: 29.10.2019 11:54

Смирновська сільська рада об’єднана територіальна громада повідомляє, що в період з 28.10.2019 по 27.11.2019 рр. приймаються заяви щодо надання пропозиції до проектів  містобудівної документації – генеральних планів та планів зонінгу  с. Олексіївка, с. Вершина Друга, с. Смирнове, с. Титове.

Заяви подаються до Смирновської сільської ради за адресою: вул. Торгова 1, с. Смирнове, Більмацький район, Запорізька область, 71040.

Матеріали для ознайомлення додаються.

Вершина Друг (завантажити архів 34 МБ) Пояснювальна записка генеральний план Пояснювальна записка (зонінг)

Олексіївка (завантажити архів 33МБ). Пояснювальна записка генеральний план. Пояснювальна записка (зонінг)

Смирнове (завантажити архів 40 МБ) Пояснювальна записка генеральний план. Пояснювальна записка (зонінг)

Титове (завантажити архів 31 МБ) Пояснювальна записка генеральний план. Пояснювальна записка (зонінг)