A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Я маю право!

Дата: 14.11.2019 09:41
Кількість переглядів: 698

Я маю право!На сьогодні продовжується реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві.

Цей проект активно змінював і продовжує змінювати правову свідомість громадян, реалізовує їх конституційні права та допомагає отримувати безоплатну правову допомогу.

Завдяки таким кампаніям в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерства юстиції України як: чесна платіжна, виїзд із дитиною за кордон, відповідальне батьківство, чужих дітей не буває, стоп булінг, стоп насильство, право на виконання рішення суду, маски-шоу стоп, захист прав громадян України в Криму, я маю право голосу, права споживача, громадський радник у кожну громаду, право на землю, право на субсидію, як вирішити спір, громадяни змогли отримати вичерпні відповіді на свої питання та отримати необхідну інформацію про свої права, де і як їх захищати.

У липні 2019 року Міністерством юстиції України було прийнято рішення про продовження реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» строком до 2022 року. Новою хвилею проекту передбачено залучення інноваційних інструментів та рішень задля спрощення доступу людей до правової інформації, розробку та введення правопросвітницьких кампанії на актуальні теми, які цікавлять громадян України, спрощення доступу людей до правової інформації.

Нагадуємо, що ключовим завданням проекту «Я маю право!» є надання безоплатної правової допомоги, яку серед інших надають і в органах юстиції.

У разі виникнення питань можна звернутися за безоплатною консультацією за номером телефону: 0 (800) 213 103.


Проект Мін'юсту 'Я МАЮ ПРАВО!'. Інформер 5-ї програми. Тема- Виплата заборгованості зарплати 

Проект Мін'юсту 'Я МАЮ ПРАВО!'. Інформер четвертої програми. Тема- Позбавлення батьківських прав

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора