Інформація від державних служб

Реабілітацію після захворювань і травм пройшли 10,7 тис. працюючих

За оперативними даними станом на 01 серпня 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно-курортних закладів забезпечено 10 708 застрахованих осіб і їх дітей.

13:17:09 31.08.2021

Застраховані особи можуть звертатися до Фонду для проходження реабілітаційного лікування на базі санаторно-курортних закладів після важкої хвороби, операції чи травми

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитися після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

08:23:04 31.08.2021

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України проводить прийом

09:54:56 27.08.2021