Інформація від державних служб

Основні показники у роботі Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області за грудень 2020 року

У грудні 2020 року Більмацьким  відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 1 млн. 100 тис. грн.

10:34:39 27.01.2021

У разі ускладнень від COVID-19 працюючі можуть пройти реабілітацію за кошти Фонду

Захворювання на коронавірусну хворобу може викликати ускладнення, зокрема, вражати серцево-судинну та нервову систему людини, призводити до інвалідності. За наявності медичних показів, застраховані особи, які перехворіли на COVID-19 та мають ускладнення, мають право пройти реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.

14:02:46 25.01.2021

Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ.

Майбутньому вступнику!!! Навчання у ВВНЗ, ВНП ВНЗ надає можливість: – здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету; – одержати гарантоване працевлаштування (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України); – повний термін навчання зараховується як термін проходження строкової військової служби. У процесі навчання курсанти одержують щомісячно грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються: – гуртожитком; – триразовим харчуванням; – обмундируванням та речовим майном.

11:45:43 19.01.2021

Правова допомога громадянам, які є власниками земельних ділянок та проживають у сільській місцевості.

16 січня 2020 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”, яким внесено зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”(надалі – Закон), яким передбачено, що громадяни України — власники земельних ділянок, які проживають у сільській місцевості мають право на всі види правових послуг, передбачених частиною другою статті 13 Закону, а саме:

08:40:34 14.12.2020

Підвищення пенсій з 1 грудня 2020 року

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з           1 грудня 2020 року передбачено чергове підвищення розмірів прожиткового мінімуму для різних демографічних груп населення, у тому числі і для непрацездатних осіб з 1712 до 1769 грн.

08:16:45 09.12.2020

Переваги дистанційної подачі заяв-розрахунків для страхувальників

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

14:30:12 30.11.2020

Податкова інформує.

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів Пологівського, Більмацького та Розівського районів склали 55,7 мільйонів гривень             Упродовж січня-жовтня 2020 року суб’єкти господарювання Пологівського, Більмацького та Розівського районів, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих  бюджетів 55,7 млн. грн. єдиного податку. Про це повідомила начальниця Пологівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Запорізькій області Світлана Бруй.

12:30:52 19.11.2020

Підставою для страхових виплат медичним працівникам та членам їх сімей є акт розслідування захворювання

Фонд соціального страхування України реалізує державне завдання та активно здійснює соціальний захист застрахованих осіб, у тому числі медичних працівників, які постраждали внаслідок захворювання коронавірусною хворобою COVID-19 під час виконання професійних обов’язків.

14:40:17 13.11.2020