Інформація від державних служб

За І півріччя  2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 3 324,536 тис. грн.

09:50:03 16.07.2021

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБІТ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ, ГЕРБІЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ В СІЛЬГОСППІДПРИЄМСТВАХ

Під час проведення польових робіт, працівникам доводиться виконувати цілий комплекс робіт таких  як підживлення посівів, протравлення насіннєвого матеріалу та інше із застосуванням мінеральних добрив, гербіцидів тощо.

15:05:01 23.06.2021

Роз'яснення для застрахованих осіб щодо поетапного впровадження електронної форми листків непрацездатності

Доводимо до вашого відома, що набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено, серед іншого, Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі.

15:00:40 23.06.2021

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично! А необґрунтоване нарахування допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України, відійде у минуле, адже впровадження е-лікарняних:

15:00:26 23.06.2021

15:00:02 23.06.2021

У травні  2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 465,523 тис. грн.

09:57:39 18.06.2021

Пріоритет сьогодення - легалізація заробітної плати та зайнятості населення

Актуальною темою у нинішніх кризових умовах - є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація конституційних гарантій в оплаті праці та заходів щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства про працю. Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від мінімуму, визначеного законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання. Проте, деякі роботодавці ігнорують зазначені норми і змушують робітників працювати без оформлення трудових відносин, видають працівникам зарплату готівкою «у конвертах». З таких «тіньових» заробітків не утримуються податки та не сплачуються страхові внески до Пенсійного фонду.

08:24:49 14.06.2021