Інформація від державних служб

За серпень  2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 546,500 тис. грн.

11:27:40 10.09.2021

ОХОРОНА ПРАЦІ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ.

У зв`язку з початком нового навчального року, особливо в теперішніх умовах наступу  чергової хвилі пандемії COVID-19, все актуальніше стоїть питання охорони праці в навчальних закладах, тому  Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області нагадує про дотримання техніки безпеки під час перебування у навчальних закладах в період освітнього процесу.

11:26:10 08.09.2021

До 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

11:25:12 06.09.2021

Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків.        80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.

11:24:21 06.09.2021

ОХОРОНА ПРАЦІ НЕПОВНОЛІТНІХ

Праця є важливою умовою життєдіяльності людей , яка спрямована на створення матеріальних цінностей. Вона єднає в собі дві функції: засіб до життя і сфера ствердження особи, які відображені в орієнтуванні працівника на зміст праці, її відповідність його внутрішнім запитам, моральне задоволення роботою. Зміни, що відбуваються у структурі зайнятості й попиту на робочу силу, як і до становища працівника на робочому місці, умов його праці, ставлять підвищені вимоги до безпеки праці.

10:51:54 02.09.2021

Податкова інформує

Пологівські, більмацькі та розівські підприємства перерахували понад  13 мільйонів гривень податку на прибуток

10:47:17 02.09.2021

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на "готово до сплати"

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.

11:24:34 01.09.2021

ПРО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За період з  01 по 31 серпня 2021 року до Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомлень про нещасні випадки та професійні захворювання не надходило.

13:19:43 31.08.2021

Більмацьке відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Запорізькій області: МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ЛЮДЕЙ!

Одним з основних завдань Фонду соціального страхування є здійснення заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров'ю працівників, викликаної умовами праці. Ця робота покладається на страхового експерта з охорони праці, який вивчає стан умов, безпеки, охорони праці та профілактичної роботи на підприємствах, надає страхувальникам консультації у створенні та реалізації ефективної системи управління охороною праці, бере участь у навчанні, підвищенні рівня знань працівників,бере  участь у роботі комісій з розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

13:18:21 31.08.2021