Інформація від державних служб

За вересень 2021 року, Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, прийнято зобов’язань (заяв-розрахунків страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам) на загальну суму 539,502 тис. грн.

10:19:32 05.10.2021

Фонд забезпечив надання понад 43 тис. медичних та соціальних послуг упродовж 8 місяців

За підсумками січня-серпня 2021 року Фонд соціального страхування України забезпечив надання понад 43 тисяч медичних та соціальних послуг для потерпілих на виробництві, їх супроводжуючих осіб, а також застрахованих осіб і членів їх сімей.

10:21:49 28.09.2021

35 працюючих громадян Більмацького та Розівського районів пройшли реабілітаційне лікування після захворювань і травм

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області інформує, що станом на 01.09.2021, за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно – курортних закладів забезпечено 35 застрахованих осіб Більмацького та Розівського районів.

10:20:34 22.09.2021

Відповіді на поширені запитання щодо е-лікарняних

Уже з першого жовтня електронні лікарняні повністю замінять своїх паперових попередників. Упродовж наступних двох тижнів інформаційні системи, протоколи обміну даними і правила створення медичних висновків доопрацюють – аби врахувати помилки і нюанси, до яких виникали питання у лікарів, працівників і роботодавців під час тестового періоду.

08:28:22 17.09.2021

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

За період з  01 по 15  вересня 2021 року до Більмацького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомлень про нещасні     випадки та професійні захворювання не надходило.

08:24:54 16.09.2021

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за  е-лікарняними?

Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.

08:22:19 14.09.2021

Які особливості оформлення заяви-розрахунку за  е-лікарняними?

08:22:06 14.09.2021