Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

Дата: 06.09.2021 11:24
Кількість переглядів: 281

Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків.        80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.

            Однак зверніть увагу, що наявний в електронному кабінеті страхувальника на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України інтерфейс для подання заяв-розрахунків наразі не має функціональної реалізації. У випадку подання роботодавцем заяви-розрахунку через кабінет така заява-розрахунок не передається до органів Фонду соціального страхування України!

            Скористайтесь клієнтським спеціалізованим програмним забезпеченням – страхувальники самостійно обирають зручну їм програму для документообігу.

            Щоб подавати документи онлайн із застосуванням електронного підпису/печатки потрібно укласти відповідний договір – це можна зробити, звернувшись до відділень робочих органів виконавчої дирекції ФССУ.

 

? Контакти у розрізі регіонів:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/968493

 

? Примірний договір:

http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/970830

 

            Вибір способу подання заяви-розрахунку залишається добровільним для віх страхувальників – у разі потреби, документ все ще можна подати на паперових носіях. Однак ми радимо віддати перевагу дистанційним способам і перейти на електронний документообіг. Це дозволить пришвидшити подання заяв-розрахунків і повідомлень про виплату коштів застрахованим особам, а в період карантину – обмежити контакти для протидії поширенню коронавірусної інфекції. Подання електронного документа надає страхувальнику право не подавати його на папері.

            Нагадаємо, саме від дати отримання Фондом заяви-розрахунку залежить дата фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам, зокрема, допомог по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

 

Консультативну, методичну та інформаційну допомогу від спеціалістів відділення Фонду соціального страхування завжди можна одержати у Сервісному центрі  з надання консультаційних послуг, який постійно функціонує у Більмацькому відділенні Фонду за адресою: вул. Центральна, 56     смт. Більмак, або за телефонами: (06147) 2-23-29, (06147) 2-23-07

 

Більмацьке відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора