Дата: 02.09.2021 10:47

Пологівські, більмацькі та розівські підприємства перерахували понад  13 мільйонів гривень податку на прибуток

Пологівські, більмацькі та розівські власники нерухомого майна перерахували до місцевих скарбниць майже на 5 мільйонів гривень

Від пологівських, більмацьких та розівських  платників до бюджетів спрямовано 249,2 мільйона гривень ПДФО

Роз’яснення законодавства

Увага! Гаряча лінія

02 вересня 2021 року  11 год 00 хв до 14 год 00 хв за телефоном (06165) 2-38-06 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» стосовно одноразового (спеціального) добровільного декларування. На запитання громадян відповідатиме начальниця Пологівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області Алла Годлевська.

Про нововведення до форми та змісту розрахункових документів РРО

Дані щодо РРО/ПРРО платники мають можливість отримати на вебпорталі ДПС

Пологівська ДПІ: про нюанси переходу ФОП на спрощену систему оподаткування

Сплачуй податки вчасно – не наражай свій бізнес на неприємності

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Кешбек від податкової: як повернути частину грошей за навчання!

Вивчаємо можливості Електронного кабінету платника: режим «Облікові дані платника» та КВЕД

Чи можуть отримувати часткову компенсацію ЄСВ сімейні фермерські господарства ?

2. Які об'єкти підлягають одноразовому добровільному декларуванню?

Чи можна в Електронному кабінеті здійснити перегляд та друк раніше поданої звітності?

Де на офіційному вебпорталі ДПС можна знайти інформацію щодо даних реєстру платників ПДВ?

Надання послуг зі зберігання пального іншим особам в місцях торгівлі пальним: чи необхідна ліцензія?

Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з безоплатної передачі товарів для проведення рекламних заходів?

До уваги платників!

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: що варто знати?

Чи може посадова особа підприємства, що має КЕП, скористатись ним для подання звітності в електронному вигляді як підприємець?

Платникам ПДВ: виправлення значення рядка 21 Уточнюючого розрахунку

Єдиний внесок: подання Розрахунку у разі виходу працівника на пенсію або для отримання лікарняних в середині кварталу

Скарга на податкове повідомлення - рішення: що варто знати?

Платникам ПДВ: зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН

Яка інформація зазначається в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації?

Звірка даних щодо плати за землю: що треба знати громадянам?

Касовий метод ПДВ: відображення податкового кредиту, якщо податкові накладні зареєстровані з порушенням терміну?

Платникам ПДВ: коригування податкових зобов’язань та податкового кредиту

Реєстрація податкової накладної в ЄРПН у святковий чи вихідний день

В яких випадках подається уточнююча одноразова (спеціальна) добровільна декларація?

Податкові накладні зареєстровані з порушенням терміну. Протягом якого часу суми ПДВ відносяться до податкового кредиту?

Чи застосовуються РРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів?

Органом місцевого самоврядування прийнято рішення про нову нормативну грошову оцінку землі, але зміни не внесені до договору оренди землі. Чи необхідно сплачувати орендну плату в новому розмірі?

Які суб’єкти господарювання є платниками екологічного податку за розміщення побутових відходів?

Який документ повинен надати роботодавцю студент, що отримує заробітну плату  для застосування підвищеної податкової соціальної пільги?

Як відкрити спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Чи скасовується реєстрація РРО при переході на ПРРО?

Використання РРО. Чи повинен бути QR-код у фіскальному касовому чеку?

Чи може ФОП на загальній системі оподаткування включити до складу витрат суму сплаченого єдиного внеску?

Одноразове (спеціальне) декларування. Чи необхідно декларувати  об'єкти незавершеного будівництва?

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання майнових прав на об’єкти нерухомого майна?

Чи є обов’язковим отримання витягу з реєстру платників ПДВ?

Чи є підтвердженням достовірності ідентифікаційного номера платника  дані, внесені до е-паспорта?

Які терміни подання заяви при добровільній реєстрації платником ПДВ?

Якщо приймаєте працівника на роботу: порядок дій

Пільги з земельного податку для громадян: подання заяви

ГУ ДПС у Запоірзькій області

Запорізькі власники і користувачі земель поповнили скарбниці громад на 1 мільярд гривень