Новорічні свята прийшли до школи.

Ось і наступили новорічні свята, а більш за все цим дням радіють в школах. Останнім заходом в цьому році для вихованців школи стали новорічні вистави.

08:38 28.12.2017

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України.

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

14:13 29.11.2017

Запрошуємо на роботу.

Смирновська  сільська рада  Більмацького району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: Директора Смирновського сільського будинку культури;

13:49 22.11.2017

Боже, храни Україну!

Шановні земляки! Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи. Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

13:46 21.11.2017

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

11:11 20.11.2017