Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Оголошено конкурс з відбору психологів

Дата: 26.06.2024 09:55
Кількість переглядів: 28

Фото без описуКоординаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 07 серпня 2024 року оголошено конкурс з відбору психологів для включення їх до Реєстру психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги.

Формування Реєстру здійснюється з метою сприяння у захисті прав дитини, забезпечення її найкращих інтересів та недопущення повторної травматизації малолітньої, неповнолітньої особи – учасника кримінального провадження.

Участь у конкурсі можуть брати психологи, які мають вищу освіту за спеціальністю 053 «Психологія» (бакалавр, магістр), подали визначений перелік документів для участі у конкурсі та пройшли навчання відповідно до навчальної програми (у межах базового онлайн-курсу), схваленої Міжвідомчою координаційною радою з питань правосуддя щодо неповнолітніх, за посиланням надісланим Координаційним центром у межах конкурсу.

З 1 вересня 2024 року пілотний проєкт діє на всій території України, на яку поширюється юрисдикція органів державної влади України.

Як взяти участь у конкурсі дивіться в інфографіці.

Детальніше про конкурс: https://bit.ly/3XwN60U

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора