ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА 1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України.

16:11 07.02.2018

Недооцінений урок історії. Герої Крут

Ще юнаки, ще майже діти, А навкруги і смерть, і кров. “На порох стерти, перебити!” — Іде на Київ Муравйов. Полків його не зупинити, Та рано тішаться кати: Коли стають до зброї діти, Народ цей — не перемогти!

10:01 29.01.2018

Міждународний день пам'яті Голокосту.

В Україні 27 січня — Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цю пам’ятну дату ввели рішенням Генасамблеї ООН від 1 листопада 2005 (Резолюція № 60/7).

19:48 27.01.2018

Звернення до вашого сумління.

Доброго дня, шановні жителі Смирновської громади! Сьогоднішня публікація – крик душі, звернення до вашого сумління. Дотепер на сайті висвітлювалися новини, які оповіщали мешканців навколишніх сіл про події, варті вашої уваги. Пам’ятаєте – і про висаджені молоденькі деревця, на шляху до Олексіївського БК, і про яскраву новорічну ялинку в центрі села Смирнове. Та, на жаль, не всі радіють таким змінам. Адже знайшлися руки, які зламали насадження, обірвали гірлянду.

15:07 24.01.2018

Свято Водохреща

Нехай Хрещення Господнє в хату, Радості Вам принесе багато, Розбудить приспані надії, Добром і щастям Вас засіє, Водицею окропить та любов’ю, І подарує Вам міцне здоров’я! Вітаємо з Хрещенням Христовим!

16:55 19.01.2018

Новорічні свята прийшли до школи.

Ось і наступили новорічні свята, а більш за все цим дням радіють в школах. Останнім заходом в цьому році для вихованців школи стали новорічні вистави.

08:38 28.12.2017