Увага! Пряма лінія!

У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Сімейне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

10:15 16.11.2018

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання ухвали Запорізького окружного адміністративного суду від 29.10.2018 у справі №0840/3972/18 про відкриття провадження у адміністративній справі, повідомляємо наступне. Зі сторони громадянки Буць Зої Сергіївни подано позовну заяву згідно з якою вона просить визнати незаконним і скасувати рішення Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області від 03.07.2018 №1 «Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на 2019 рік».

10:11 16.11.2018

Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України!

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькій області в листопаді-грудні  проводиться єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

09:04 09.11.2018

Увага! Пряма лінія!

У середу, 7 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії з гуманітарних питань Бєліков Сергій Борисович.

09:16 05.11.2018

Увага! Пряма лінія!

У понеділок, 5 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна.

09:14 05.11.2018

Свято «Осені»

26 жовтня у Олексіїський садочок «Колосок» завітали на свято осені гості: голова Більмацької райдержадміністрації, депутат обласної ради  Попов А.В.  разом із першим заступником голови Більмацької райдержадміністрації Василенка О.П. та головою Смирновської сільської ради Романюк О.Я. Гості щиро привітали малюків зі святом. А яке ж свято без подарунків?! Так Попов А.В.,на прохання директора садочка Катерник О.В., презентував малечі дитячі кроватки та матраци. Голова Смирновської ОТГ постійно дбає про затишок, благоустрій території садочка. На даний момент працівники прокладають плиточку біля садочка.

16:33 29.10.2018

Шануймо старше покоління

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких осіб, які стоять на обліку відділення соціальної допомоги вдома нашої установи нині 79.

15:05 29.10.2018