ПОВІДОМЛЕННЯ

14:01 18.12.2018

В зв’язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електропостачання

В зв’язку з ремонтними роботами  20.12.2108  року буде відсутня подача електропостачання з 9:00 до 12:00 с. Смирнове – вул. Нижня, Піщана. с. Олексіївка – вул. Миронова 1- 22, вул. Садова 42-72 з 8:00 до 17:00 ст. Більманка, с. Зелений Гай.

08:47 17.12.2018

Скористатися правом на отримання податкової знижки можна до кінця поточного року

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що відповідно до                    п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

15:37 05.12.2018

Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який традиційно щороку відзначається  1 грудня,  покликаний продемонструвати міжнародну солідарність по зниженню тягаря на людей, які живуть з ВІЛ та хворих на СНІД,  підвищенню глобальної поінформованості населення щодо ВІЛ/СНІДу.

16:26 03.12.2018

Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 03 грудня. Це  справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед даною категорією людей, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особи з інвалідністю - це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

09:24 03.12.2018

"Гордість вершинців"

Певно немає жодної людини у Смирновській ОТГ та й Більмацькому районі, хто не чув, а, можливо, й особисто не відвідав, культурно – історичні пам’ятні об’єкти у селі Вершина Друга. Гордістю вершинці є козацький зимівник, центр закоханих біля річки Берда. Та безжальна рука вандала добралася і до цієї краси. 24 листопада було виявлено пропажу таблички на пам’ятному камені з історичною довідкою про річку Берду.

08:33 03.12.2018

Отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

Смирновська сільська рада відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» приймає документи від фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, дотація надається:

10:00 29.11.2018