День літньої людини

Летять літа, як білі журавлі, Дзвенять, як ті волошки в житі, Та не зникає слід їх на землі, Якщо для добрих справ були прожиті.

09:26 10.10.2018

Правильно оформляйте трудові відносини з працівниками

Пологівське управління нагадує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28 грудня 2014 року № 77-VІІІ, передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

08:21 10.10.2018

Пряма лінія з головою Запорізької обласної ради.

У четвер, 18 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович. Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

16:02 08.10.2018

Новий Порядок фінансування страхувальників за рахунок коштів Фонду соціального страхування України 01 жовтня 2018 року набере чинності новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12. Порядок вводить у дію нову форму заяви-розрахунку, яка об’єднала документи, на підставі яких здійснювалось фінансування для надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та відшкодування витрат на виплати потерпілим на виробництві.

15:23 28.09.2018

До уваги роботодавців! Допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено!

У даний час в області, як і в державі продовжується активна робота щодо реалізації повноважень, передбачених Урядом у частині забезпечення державного контролю за додержанням законодавства про працю, у тому числі з питань легалізації трудових відносин.

11:43 27.09.2018

«Свято 9 борщів»

Теплого вересневого дня багато гостей зібралося у с. Зразкове. Зразківці  святкували визволення  свого села від фашистської навали. І до цих урочистостей додали ще й свято борщу – рідної української страви, без якої не сідає за стіл жодна родина, які відкрила староста с. Зразкове Буць С.Ф.

11:12 27.09.2018

Засідання робочої групи  з розробки Стратегічного плану розвитку

16:13 24.09.2018