До Податкового кодексу України внесено зміни

До Податкового кодексу України внесено зміни Пологівська ОДПІ звертає увагу, що з 28.07.2018, тобто з дня, наступного за днем опублікування, набрав чинності Закон України від 03.07.2018 № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (далі – Закон № 2477).

08:08 03.08.2018

Підсумки 2017 року

Підсумки 2017 року Романюк О.Я. Шановні жителі Смирновської сільської  об’єднаної територіальної громади!  Дозвольте ознайомити вас із роботою Смирновської сільської ради та її виконавчого комітету у 2017 році. Як ви знаєте, створення об’єднаних територіальних громад в нашій країні справа нова, ще не до кінця адаптоване законодавство в частині діяльності та повноважень ОТГ, до речі, законодавство змінюється дуже динамічно, тому перші наші кроки були дуже важкими та невпевненими . Висловлюємо подяку всім депутатам та представникам громадськості за розуміння та підтримку у цей непростий період реорганізації, створення та становлення .

14:26 02.08.2018

«Щасливе літо»

На початку липня спеціалістами Смирновської ОТГ було відвідано 16 родин, які опинилися в СЖО. В кожній родині було проведено бесіду «Щасливе літо», батьки дізналися як можна отримати безкоштовну путівку на оздоровлення, які потрібні документи для цього, тощо. Також було обговорено різні небезпечні та трагічні ситуації, які можуть статися під час літньої пори.

15:36 10.07.2018

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ: КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ

“Одним із державних пріоритетів на найближчі роки є реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Головне завдання реформи – попередити потрапляння дітей в інтернатні заклади, а також, створити всі умови, щоб діти із закладів могли повернутися в родину”. З виступу Андрія Реви, Міністра соціальної політики України

15:24 10.07.2018

УВАГА, ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ. ЗМІНА РАХУНКІВ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ.

З 2 липня 2018 року змінюються реквізити всіх бюджетних рахунків для сплати податків та зборів в місцевий та державний бюджет. Звертаємо увагу платників податків, що у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998).

16:28 05.07.2018

Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні земляки! Вітаємо з Днем Конституції України! Миру й достатку нашій державі, а разом й нам. Бажаємо вам міцного здоров’я, миру, щастя, натхнення  та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

09:59 27.06.2018