Про профілактику отруєння бджіл

З метою уникнення непорозумінь між бджолярами та аграріями громадськість створила ролик про правила взаємодії всіх зацікавлених сторін: як зібрати смачний мед, хороший урожай та попередити отруєння бджіл.

13:41 24.04.2019

Відключення електроенергії!

У зв’язку з ремонтними роботами 25 квітня 2019 року з 08 до 12 години по вулиці Пушкіна в селі Смирнове, по вулиці Смирнова з №1 по №20 в селі Смирнова буде відсутнє електропостачання

14:43 22.04.2019

Увага! Пряма лінія! "Спадкове право"

У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обов ’язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу. Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

08:39 10.04.2019

Увага! Пряма лінія!

У четвер, 18 квітня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Любім Людмила Сергіївна.

16:41 08.04.2019

Звіт голови громади за 2018 рік

Згідно ст. 42 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Смирновська сільська рада є органом місцевого самоврядування, який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами України.             Минуло три роки з часу створення Смирновської об’єднаної територіальної громади. Завдяки злагодженій роботі керівництва громади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, а також активних мешканців нам вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів.

10:06 08.04.2019

ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Правлінням Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) прийнята постанова від 12.12.2018 № 28 «Про деякі питання обліку заборгованості страхувальників зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України» (далі – постанова № 28), якою встановлено форму Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (далі – Звіт). Постанова № 28 набула чинності з 01 січня 2019 року.

16:39 27.03.2019