Відсутня подача електроенергії 30.03.2020

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії 30.03.2020 з 9:00 до 17:00 с.Смирнове - вул. Піщана 1 -44 с.Смирнове - вул. Нижня 1-37 с.Смирнове - вул. Смирнова 26-40 с. Олексіївка - вул. Миронова 1-22 с. Олексіївка - вул.Садова 42-72 с. Олексіївка - тік ТОВ Олексіївка АГРО с. Олексіївка скважина  с. Зелений Гай - повністю

14:45 17.03.2020

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Смирновської об'єднаної територіальної громади! Відповідно до рішення чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької ОДА, Смирновська сільська рада з 16 березня до 3 квітня 2020 року скасовує особисті прийоми громадян та обмежує доступ до адміністративних будівель сторонніх осіб. Доступ до будівлі матимуть тільки працівники установ, які там працюють.

09:06 16.03.2020

Шановні мешканці Смирновської ОТГ!

Кабінет Міністрів України видав постанову, якою запровадив на території країни низку карантинних заходів.  З 12.03.2020 по 03.04.2020 року (включно), терміном на 3 тижні припинено навчально-виховний процес в дошкільних, позашкільних, спортивних закладах та закладах загальної середньої освіти Смирновської сільською ради. Також обмежено проведення масових видовищ, концертів, навчальних та розважальних, спортивних заходів для населення, в тому числі в закладах культури та спорту. Призупинено на території сільскої ради роботу спортивних секцій.  Звертаюсь до усіх батьків! Під час обмеження навчального процесу не означає, що у дітей канікули, і вони можуть перебувати у розважальних закладах, клубах чи інших громадських місцях. Діти мають бути вдома або гуляти на свіжому повітрі, але уникати місць масового скупчення людей.  Шановні вчителі та учні! Як альтернативу традиційному навчанню можливо проводити навчання дистанційно, що допоможе не переривати освітній процес під час карантину. Особливо принциповим це питання є для старшокласників, яким необхідно складати ЗНО та вступати до вищих навчальних закладів у поточному році. Звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій, всіх роботодавців! Прошу максимально врахувати потреби Ваших працівників, які мають маленьких діточок чи дітей шкільного віку: відкоригуйте графіки роботи, скоротіть, по можливості, тривалість робочого дня тощо. Прошу усіх віднестися з розумінням до такого рішення. Закликаю, перш за все, дотримуватися рекомендацій лікарів та правил особистої гігієни, а також при виявленні симптомів інфекції мінімізувати контакти з іншими людьми і в жодному разі не займатися самолікуванням.  Сподіваюсь, що разом з Вами нам вдасться уникнути поширення коронавірусу.

08:36 13.03.2020

ГУ ДПС у Запорізькій області інформує

У січні - лютому 2020 року платники Пологівського, Більмацького та Розівського ройонів  сплатили до бюджету майже 3 мільйонів грн військового збору

10:36 12.03.2020

Святкові концерти до 8 Березня!

Я просто жінка, просто жінка я п'ять букв у слові ну куди простіше, Я люба, я кохана, я твоя Я та яка на світі найрідніша, Сумна і ніжна, мовчазна і ні Я та якій протягують долоні, Я палена у відімськім вогні І писана у золотій іконі, У муках я життя тобі даю І зуби сціплю, На війну пускаю, Біля вікна зажурена стою Я просто жінка...

09:06 12.03.2020

Звіт Смирновського сільського голови. ПЕРЕНЕСЕНО ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ

В березні 2020 р. відбудеться публічний звіт Смирновського сільського голови Романюка Олександра Ярославовича за підсумками діяльності сільської ради і її виконавчих органів, а також публічні звіти старост та депутатів сільської ради за 2019 рік. Звітування відбудеться за наступним графіком: 19 березня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Титовського СБК за адресою: вул. Челюскіна, буд. 1; 19 березня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Смирновського СБК за адресою: вул. Смирнова, буд. 7; 20 березня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні Зразківського СБК за адресою: вул. Центральна, буд. 2; 20 березня 2020 року о 13:00 год. в приміщенні Олексіївського СБК за адресою: вул. Юрченка, буд. 13.

08:50 11.03.2020

Відключення електроенергії! Перенесена дата.

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії: 13.03.2020 з 8:00 до 17:00 ВЛ-10КВ С-56 с. Смирнове: вул. Горького, Набережна, Абрашина, пр. Зелений, пр. Флотський. с.Вершина друга (повністю). За інформацією Більмацької РЕМ.   За попередньою інформацією дані роботи повинні були проводитись 12.03.2020

08:45 11.03.2020