Турнір з ДЗЮДО

21 травня у спортзалі Смирновського будинку культури відбувся турнір з боротьби по дзюдо присвячений його засновнику у нашому краї Недвиги В.В. Із запрошених команд запорізького краю, на змагання прибула лише половина, а саме команди дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (ДЮШОР) з міста Запоріжжя «Динамо», Оріхова, Кірова, Дніпрорудного, Куйбишевого. Незважаючи на невелику кількість команд змагання прошло на високому рівні, адже дзюдоїсти показали чималу майстерність та вправність. Юні спортсмени активно виборювали перемогу у таких вагових категоріях – хлопці: 21. 23. 25. 27. 30. 34. 38. 42. 46. 50. 55. 55+ кг та дівчата: 23. 26. 28. 32. 36. 40 кг.

10:42 22.05.2016

Дозвілля для вершинців

2 травня у селі Вершина Друга відбулася урочиста подія з нагоди відкриття дитячого майданчика та історичного музею. За ініціативи голови Смирновської територіальної громади О.Я Романюка та за підтримки працівників на чолі з директором ТОВ «Агрофірми «40 років жовтня» В.М. Шульгою у минулому році у селі Смирнове був побудований такий майданчик. Згодом виникли пропозиції та бажання вершинців влаштувати аналогічне місце дозвілля та відпочинку у рідному селі. Так за два місяці активної роботи працівників агрофірми та жителів у центрі села виріс яскравий дитячий майданчик.

22:13 02.05.2016

Свято зелених кашкетів

23 квітня біля Олексіївського будинку культури відбулася урочистість, присвячена 106-й річниці з дня народження Микити Федоровича Карацупи та 98-й річниці створення прикордонних військ.

20:49 23.04.2016

З ювілеєм, школо!

27 лютого –  особлива дата для Олексіївської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів. Вже минуло 40 років, як у стінах тодішньої десятирічки пролунав перший дзвінок. Суботнього ранку освітній заклад був переповнений. На свято завітали гості, вчителі-ветерани та працівники школи, що вже знаходяться на заслуженому відпочинку, учні та випускники минулих літ.

16:03 29.02.2016

210 річниця села Смирнове

В першу суботу жовтня у смирновському будинку культури відбулася урочистість, приурочена 210-й річниці заснування села.

16:10 05.11.2015

Відкриття газової заправки

24 жовтня, напередодні професійного свята дня автомобіліста, на території Смирновської територіальної громади, а саме на місці колишнього КСП “Олексіївське” по вул. Юрченка, було відкрито газонаповнювальну станцію. З ініціативи ПП П.О. Марченка та за підтримки Сільського голови О.Я. Романюка було прийнято рішення з ТОВ “РОМААВТОГАЗСЕРВІС” (м. Бердянськ) про погодження розташування тимчасових споруд торгівельного призначення. Всім бажаючим цілодобово будуть надаватися послуги по заправці пропаном газових балонів та авто.

16:17 25.10.2015