Фонд соціального страхування України повідомляє

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про функціонування телеграм-каналу Фонду  t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

09:02 01.04.2020

Фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності за січень-лютий 2020 року

За січень-лютий 2020 року Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області профінансовано надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності за понад 2,6 тис днів перебування на лікарняних. Загалом на це направлено 581,8 тис гривень, допомогу було призначено та надано на підставі більш ніж 250 листків непрацездатності.

10:19 26.03.2020

Безоплатна правова допомога

У зв’язку з карантинними заходами, спрямованими на запобігання поширенню в Україні коронавірусу COVID-19, прийом громадян для отримання первинної правової допомоги буде здійснюватися дистанційно.

10:12 26.03.2020

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє, що відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» від 11.03.2020    № 211 та з метою протидії поширенню короновірусної інфекції :

08:24 25.03.2020