До уваги страхувальників!(фонд соціального страхування України)

Законом України № 553-IX у складі Державного бюджету України створено фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Кошти зазначеного фонду спрямовуються, у тому числі, на надання фінансової допомоги Фонду соціального страхування України.

10:52 26.05.2020

Увага. Прийом громадян депутатом обласної ради.

01.06.2020 об 11:00 в приміщенні Смирновського будинку культури (Центр надання адміністративних послуг) відбудеться прийом громадян депутатом обласної ради Леус Генадієм Володимировичем. За інформацією звертатись за телефоном 0980380346.

15:32 25.05.2020

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує День пам'яті жертв політичних репресій.

Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

14:30 15.05.2020

15 травня – міжнародний день Сім’ї ( «Більмацьке Бюро правової допомоги»)

15 травня – це міжнародний день Сім’ї. Ця дата має більш тривалу історію і бере свій початок у 1989 році. Саме тоді Генеральною асамблеєю ООН було прийнято закон про відзначення дня Сім’ї у травні. Це зробилось для того, щоб підвищити роль родини та родинних стосунків у суспільстві, підкреслити важливість повних родин, спонукати людей до усиновлення, створення будинків сімейного типу, звернути увагу на відповідальність та взаємопідтримку (особливо у молодих людей) у родині.

10:32 14.05.2020

Привітання з Днем Перемоги

Привітання з Днем Перемоги мешканців об'єднаної територіальної громади від виконавчого комітету Смирновської сільської ради

15:09 08.05.2020

ЄВРОВІКТОРИНА 2020

Представництво ЄС в Україні запрошує усіх зацікавлених взяти участь в онлайн-вікторині на тему Європи та Євросоюзу. Учасники можуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва ЄС в Україні.

15:37 07.05.2020

“1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

15:30 07.05.2020

Інформує відділ «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!!!

4 травня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про продовження в Україні карантину до 22 травня., але пом’якшення карантину та послаблення обмежень почнуться з 11 травня.

12:28 05.05.2020