Про призов на строкову військову службу

Відповідно до листа Більмацько-Розівського ОРВК № К/664 від 24.04.2020р.    Смирновська сільська рада розміщує список офіцерів запасу, які ухиляються від призову на строкову військову службу:

10:35 29.04.2020

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смирновської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проектів рішення Смирновської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смирновської об’єднаної територіальної громади Більмацького району Запорізької області на 2021 рік»:

11:17 23.04.2020

61 сесія Смирновської сільської ради

21 квітня о 10:00 в приміщенні Смирновської сільської ради пройде 61 сесія. В звязку з обмеженнями на проведення масових заходів сесія буде проведена в закритому режимі.

13:46 21.04.2020

Щодо абезпечення функціонування системи військового обліку.

Для забезпечення функціонування системи військового обліку на території Більмацького району Смирновька сільська рада повідомляє, що згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України, які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України знімаються з військового обліку за місцем проживання (а саме в Більмацько – Розівському об’єднаному районному військовому комісаріаті) згідно документів, які підтверджують виїзд призовників і  військовозобов’ язаних за кордон.

09:19 21.04.2020