Фонд соціального страхування України повідомляє

Дата: 01.04.2020 09:02

Більмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє про функціонування телеграм-каналу Фонду  t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

- стану фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні, декретні виплати), страхових виплат потерпілим на виробництві;

- особливостей оплати лікарняних під час карантину;

- надання медичних та соціальних послуг;

- актуальних новин соціального страхування тощо.

Також у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби прохаємо повідомляти письмово або усній формі про випадки тимчасової непрацездатності:

- у осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення, які були в контакті з інфекційними хворобами або є бактеріоносіями, та яким видано листок непрацездатності інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС;

- внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню корона вірусної хвороби.