Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Фонд соціального страхування України повідомляє

Дата: 01.04.2020 09:00
Кількість переглядів: 383

Фонд здійснюватиме виплати за лікарняними за розширеним переліком до кінця карантину

 

Урядом на території всієї країни запроваджено режим надзвичайної ситуації на 30 днів. Відповідно, карантин продовжено до 24 квітня.

На період його дії Фонд соціального страхування України здійснюватиме виплати за листками непрацездатності за розширеним переліком страхових випадків.

Зазначимо, наразі Міністерством охорони здоров’я, Міністерством соціальної політики та ФССУ готуються зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455. Змінами буде визначено порядок видачі лікарняних листків особам на період перебування їх у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.

         Фінансування матеріального забезпечення і страхових виплат за загальними підставами також продовжується у штатному режимі.

 

         В Більмацькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області працює гаряча лінія для консультацій щодо оплати лікарняних в умовах карантину.

Гаряча лінія  (06147)2-23-29


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора