Дата: від до Скинути

До уваги платників єдиного податку другої або третьої груп, які є власниками земельних ділянок або постійними землекористувачами! Пологівське управління Головного управління ДПС у Запорізькій області звертає увагу, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни, зокрема до п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), згідно з якими з 01 липня поточного року платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно у частині земельного податку за земельні ділянки, що використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності (крім діяльності з надання земельних ділянок та/або нерухомого майна, що знаходиться на таких земельних ділянках, в оренду (найм, позичку)).

08:41 27.08.2020

З питань нарахування земельного податку

З метою забезпечення прав громадян щодо розгляду їх звернень та надання кваліфікованого роз’яснення з питань нарахування земельного податку повідомляємо,що 18 серпня 2020 року об 11 годині  начальником Пологівського управління ГУ ДПС у Запорізькій області Світланою Бруй буде проведений прийом громадян в приміщенні сільської ради за адресою: вулиця Торгова,1, село Смирнове, Більмацький район, Запорізька область. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб.

14:22 14.08.2020

64 сесія Смирновської сільської ради

17 серпня 2020 року о 10 годині в приміщенні сільської ради відбудеться чергова шістдесят четверта сесія сьомого скликання Смирновської сільської ради

14:02 12.08.2020

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії 26.08.2020 року на всій території ОТГ

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії 26.08.2020 року з 08:00 до 17:00 с. Вершина Друга, с.Смирнове, с. Олексіївка, с. Титове, с. Зразкове, с. Зелений Гай, с. Верхньодраунське, с. Діброва, станція Більманка.. За інформацією МРРЄМ

13:57 12.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ  МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

11:11 10.08.2020

Сьогодні жителька нашої громади Івченко Раїса Петрівна відзначає 90-річчя

Сьогодні жителька нашої громади Івченко Раїса Петрівна відзначає 90-річчя від дня народження Найщиріші вітання з ювілеєм! Бажаємо вам здоров’я, добробуту, миру та добра, щирої любові близьких людей, доброго оточення і теплих слів, радісних емоцій та щасливих миттєвостей життя.

14:35 05.08.2020