Щодо абезпечення функціонування системи військового обліку.

Дата: 21.04.2020 09:19

Для забезпечення функціонування системи військового обліку на території Більмацького району Смирновька сільська рада повідомляє, що згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України, які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України знімаються з військового обліку за місцем проживання (а саме в Більмацько – Розівському об’єднаному районному військовому комісаріаті) згідно документів, які підтверджують виїзд призовників і  військовозобов’ язаних за кордон.

А тому у разі вибуття призовників і військовозобов’ язаних за кордон на строк більше трьох місяців за межі України, вказані особи зобов’язані з’явитись до  районного військового комісаріату з документами, які підтверджують виїзд за кордон (трудовий договір про працевлаштування за кордоном, або інший документ, який підтверджує місце перебування за кордоном більше ніж три місяці тощо), написати заяву про зняття з військового обліку та здати військовий квиток.

У разі прибуття з-за кордону призовники і військовозобов’ язані з’являються до районного військового комісаріату для постановки на військовий облік та отримання військового квитка.