Інформує відділ «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!!!

Дата: 05.05.2020 12:28

Фото без опису

4 травня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про продовження в Україні карантину до 22 травня., але пом’якшення карантину та послаблення обмежень почнуться з 11 травня.

В кожній області послаблення відбуватиметься по-різному (залежно від ситуації з поширенням коронавірусної  інфекції).

Відтак, серед запланованих послаблень є наступні:

відкриття парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, салонів краси,літніх майданчиків  ресторанів та кафе розташованих під відкритим небом.

Також , Уряд розглядає можливість дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами,  (окрім зон розваг, фуд-кортів, кінотеатрів та дитячих зон у торгово-розважальних центрах), роботу закладів побутового обслуговування.

Крім того, дозволять роботу музеїв, бібліотек, які працюватимуть за певними визначеними критеріями. Працюватимуть стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси та сервіси побутової техніки.

Решта обмежень буде діяти щонайменше до 22 травня.

Консультація клієнтів на період карантину здійснюється в телефонному режимі за тел. (06147)2-20-54,

skype-зв’язок: bilmakske_byuro,

та електронною поштою-  bilmakske@legalaid.zp.ua

Головний спеціаліст відділу