День Європи.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані. До 1997 року це свято мало переважно культурно-мистецьку спрямованість та носило обмежений характер.

13:50 17.05.2018

Свято зі сльозами на очах….

День перемоги - тяжке для всіх свято, свято на якому ми згадуємо про той подвиг,   здійснений нашими дідами і прадідами, для того, щоб ми жили під мирним небом.

08:49 11.05.2018

Відкриття меморіального комплексу "Пам'ять"

8 травня в пам'ять загиблим землякам при штурмі фашистської лінії "ВОТАН" в 1943 було відкрито меморіальний комплекс "Пам'ять". Данний комплекс був мрією вже покійного Скрибця Василя Івановича. Директор Олекіївського НВК Котенко Анатолій Левкович повідав всім присутнім про ті бої що відбувалися в далекому 1943 році, та про той подвиг що зробили нащі земляки.

08:32 11.05.2018

"Отримання дотацій за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народався в господарствах фізичних осіб"

Смирновська сільська рада відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» приймає документи від фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.

16:20 10.05.2018